Ściany mobilne

Optimal 110

Informacje

Dźwiękoizolacyjność

Wersje / wyposażenie / opcje

Niezapalność

Józef Ożóg - (+48) 501 206 166

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać darmową wycenę.

Ściana Mobilna Optimal 110

Optimal 110 jest nowoczesnym systemem ścian przesuwnych spełniającym oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Wieloletnie doświadczenie naszej firmy, tysiące zainstalowanych ścian, współpraca z użytkownikami, projektantami i dostawcami zaowocowała, że Optimal 110 jest systemem dopracowanym, niezawodnym, spełniającym oczekiwania dot. funkcjonalności i estetyki profesjonalistów.

Optimal 110 jest systemem sprawdzonym w salach konferencyjnych renomowanych hoteli oraz biur – w miejscach, gdzie cenna jest pewność, dyskrecja, prostota i szybkość obsługi, nie pozostawiają pola dla kompromisów. Ściany mobilne Optimal 110 świetnie sprawdzają się również na salach/aulach wykładowych.

Budowa modułów ścian przesuwnych Optimal 110, pozwala na pokrycie dowolną tapetą, zgodnie z wystrojem wnętrza. Moduły ścian Optimal 110 mogą być wyposażone w okładziny zewnętrzne, pełniące funkcje magnetycznych tablic suchościeralnych, co dodatkowo zwiększa wszechstronność uzyskanych powstałych po rozłożeniu ścian pomieszczeń. Budowa modułu umożliwia zastosowanie dowolnej płyty okładzinowej, zgodnej z klasyfikacją.

Moduły ściany przesuwnej Optimal 110 mogą być kierowane manualnie lub półautomatycznie. W wersji półautomatycznej, moduł ściany przesuwnej, po dotknięciu do poprzedniego modułu, rozpiera się automatycznie.

Dostępne są również moduły przeszklone.

System ten dostępny jest również w wersji przeciwpożarowej o odporności ogniowej Ei30.

Gotowy do rozpoczęcia współporacy ?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać pomoc w doborze oferty i darmową wycenę.